Ana Sayfa FİNANS Az Riskli Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar

Az Riskli Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar

196
0

Bankalar kredi notu ortalamasına göre kredi başvurularını değerlendirmekte olup bazı bankalar not ortalaması kriterlerinde daha esnek davranabilmektedir. Bu nedenle düşük kredi notu ortalaması olan kişiler kredi başvurusunda bulunmadan önce kolay kredi veren bankalar üzerinden seçimde bulunmalıdır.

 

Düşük Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar

 

Bankaların bir çoğu kredi başvurularını değerlendirirken ilk olarak kredi notu sorgulaması yaparken başvuru sonucu da bu not ortalamasına göre verilmektedir. Ancak belgelenebilir aylık gelir tutarı yüksek olan ve düşük tutarlı kredi kullanmak isteyen kişilerin az riskli kredi notu olmasına rağmen kredi onayı almaları mümkündür.

 

Az riskli kredi notuna kredi veren bankalar sıralamasında ilk sırada Aktifbank yer almaktadır. Aktifbank N Kolay Kredi kampanyası ile düşük kredi notuna kredi kampanyası düzenlemekte olup aylık gelir ortalaması ile orantılı olan kredi başvuruları genelde olumlu sonuçlandırılmaktadır.

 

Kredi Notum Düşük Nasıl Kredi Kullanabilirim?

 

Yapmış olduğunuz kredi notu sorgulama işlemi sonrasında kredi notu 1100 puan ve altı çıktı ise bu durumda düşük kredi notu ortalaması olduğu kabul edilir. Bu not ortalamasına sahipseniz kredi onayı almak için öncelikle en kolay kredi veren bankalar üzerinden kredi başvuru formu doldurmalısınız.

 

Altın teminatlı ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmanız yüzde 100 kredi onayı almanızı sağlarken yine aylık geliri yüksek olan kişilerin 48 ay vadeli 5000 TL ihtiyaç kredisi gibi aylık ödemesi düşük olan kredi paketleri için başvuruda bulunmaları kredi onayı alma şanslarını arttıracaktır. İpotekli ihtiyaç kredisi paketlerinde de kredi onayı alınması bankanın kredi karşılığında teminat alması nedeni ile daha kolaydır.

 

Önceki İçerikZiraat Bankası Müşteri Hizmetleriyle Live Chat Sayesinde Aramak Yerine Mesajlaşın
Sonraki İçerikVakıfbank Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz